Son derece konforlu, hijyenik, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortamda Iğdır il merkezinde hastalarımızı ağırlıyoruz.

Blog

Genital Estetik

Kars Klitoris Estetiği

Kars Klitoris Estetiği

Labiumların normalden büyük ve sarkık olduğu pek çok hastada klitorisin de normalden daha büyük ve kabarık olması ‘Kliteromegali’ mümkündür.

Klitoris Estetiği

Klitoris kadında cinsel hazzın çok yoğun hissedildiği bir anatomik alandır. Klitorisin normalden daha büyük ve deri kıvrımlarının yoğun olduğu bu görüntü, hem estetik görüntünün bozulmasına hem de işlevsel olarak kadında cinsel doyumun azalmasına zemin oluşturmaktadır.

Kliteroplasti operasyonu ile klitorisin abartılı görüntüsü normal olması gereken anatomik görüntüsüne kavuşturulur ve klitoris üzerindeki deri katlantıları yok edilir. Böylece klitorisin cinsel doyum sırasındaki işlevsel rolü yeniden kazandırılır. Bu operasyon genellikle labioplasti operasyonu ile eş zamanlı uygulanır.

Hastalar ertesi gün günlük aktiviteleri ve işlerine devam edebilirler.

10 gün içinde yara iyileşmesi süreci tamamlanacaktır. Hastaların ortalama 3 hafta cinsel ilişkiye girmemeleri önerilir.

Daha fazla cinsel doyum için klitoris estetiği ve labioplasti ameliyatını eş zamanlı yaptırın.

Yorum Yap

Popüler Yazılar

Sizden Gelenler

Doktorluğunuzdaki titizlik kesinlikle takdire şayan. Batıyı bilmiyorum ama Doğu Anadolu’daki en iyi doktorlardan birisiniz. Buralara lazımsınız hocam. Başarılarınızın devamını dileriz.

Destan S.
Destan S.
9 aylık süreçte her şey o kadar keyifli ve güzeldi ki, size teşekkür ederiz. Sizin gibi bir doktorla karşılaştık ve keyifli bir süreç ve doğum geçirdik.
Aslı F.
Aslı F.
İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabii ki beraberinde başarı getirecektir. Siz ve ekibinize sonsuz minnetlerimizi sunar, mesleki hayatınızda başarılar dilerim.
Beycan A.
Beycan A.
İyi ki varsınız iyi ki hayatlarımıza dokundunuz, mucizelerimize ortak oldunuz. Rabbim sizin de hayatınızdan mucizeleri, güzellikleri eksik etmesin.
Türkan P.
Türkan P.
Allah uzun ömürler versin, ülkemizin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var.
Meliha
Meliha
WHATSAPP